Політика захисту персональних даних

Ця політика застосовується у випадках, де ми (ТОВ «Ключові системи») виступаємо в якості Контролера (Володільця) даних, що відносяться до персональних даних наших клієнтів, їх співробітників, користувачів нашого Веб-ресурсу, та інших осіб, чиї персональні дані ми обробляємо.

Яку персональні дані ми збираємо і як ми їх використовуємо

Ми можемо обробляти наступну інформацію:

Контактна інформація:

  1. Прізвище, ім’я, по батькові.
  2. Контактний номер телефону.
  3. Адреса електронної пошти.
  4. Компанія і посада, інші персональні дані, вказані у підписах під електронними листами, що ми отримуємо.

Ми використовуємо ці дані з метою забезпечення реєстрації акаунта на Веб-сайті, належного управління роботою з клієнтами, для комунікацій з клієнтами, їх співробітниками, для зберігання записів таких комунікацій, для інформування клієнтів і просування наших продуктів та послуг. Це може охоплювати розсилку повідомлень, розповсюдження рекламної, маркетингової та іншої інформації про послуги; відправку інформаційних, рекламних і маркетингових матеріалів, комерційних пропозицій та ін.

Ми збираємо інформацію про компанії, де працює Суб’єкт персональних даних, для виставлення рахунків такій компанії за надані оплачувані послуги (за необхідності), а також щоб вести облік тих компаній, що вже мають підписку на наш Веб-ресурс.

Правові підстави для обробки персональних даних

Ми можемо обробляти персональні дані, зокрема на таких правових підставах:

Строк зберігання персональних даних

Ми зберігатимемо ваші персональні дані стільки, скільки буде необхідно для досягнення цілей збирання та обробки або протягом встановленого строку зберігання інформації, якщо це передбачено застосовуваним законодавством. Після цього, ваші персональні дані будуть видалені, заблоковані або анонімізовані відповідно до застосовуваного законодавства.

Якщо ви відкликаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних, ми без зволікання видалимо ваші персональні дані без невиправданої затримки у тій мірі, в якій здійснювались збір і обробка персональних даних на основі відізваної згоди.

Якщо ви використовуєте право на видалення ваших персональних даних, ми видалимо ваші персональні дані, які були нами оброблені для мети, проти якої ви заперечували, без зволікання за відсутності іншої правової підстави для обробки та зберігання цих даних або вимоги зберігати ці дані, передбаченої застосовуваним законодавством.

Права:

Суб’єкт персональних даних має право:

Згода на отримання інформації про Контролера (Володільця) персональних даних:

Відмітивши позначкою графу «Підписатися на розсилку новин», Суб’єкт персональних даних надає свою згоду на отримання будь-якої інформації про діяльність Контролера (Володільця) і визнає, що Контролер (Володілець) має право надати Суб’єкту персональних даних будь-яку інформацію без попередньої згоди шляхом електронного зв’язку.

У вас завжди буде можливість відписатися від розсилки новин та інформації (через посилання в інформаційних листах, особисті налаштування на Веб-ресурсі або за допомогою направлення відповідного повторного запиту іншими засобами).

Вікові обмеження

Реєстрація на сайті дозволяється тільки особам, що досягли 14 років або старше, або за наявності письмового дозволу особи, що виконує батьківські обов’язки відносно дитини.

Автоматизоване прийняття рішень

Ми не використовуємо автоматизоване прийняття рішень, включаючи профілювання, при обробці ваших персональних даних.

Особи, яким будуть передані дані

Ваші персональні дані не передаватимуться третім особам. Ваші персональні дані використовуватимуться тільки представниками Контролера (Володільця) в межах, встановлених цілями обробки даних.

Контролер (Володілець) гарантує, що обробка Ваших персональних даних здійснюватиметься відповідно до вимог українського законодавства та міжнародних договорів України. Контролер (Володілець) забезпечує високий рівень захисту Ваших персональних даних від стороннього втручання або незаконного використання.

Додатково повідомляємо, що Контролер (Володілець) не несе відповідальність за захист Ваших персональних даних при відвідуванні інших сайтів за посиланнями на сайті Контролера (Володільця).

Назад